Pomoc drogowa Zgorzelec i okolice

Pomoc drogowa Zgorzelec całodobowa 24/7

Zgorzelec - pomoc drogowa i holowanie

Pomoc drogowa ARKA oddział w Zgorzelcu powstał w związku z planowaną rozbudową prowadzącej do przejścia granicznego Zgorzelec autostrady A4. Już w chwili obecnej odbywa się olbrzymi ruch kołowy co sprzyja powstawaniu różnego rodzaju awariom oraz zdarzeniom drogowym. W rejonie Zgorzelca znajduje się dobrze prosperująca sieć pomocy drogowej, lecz ARKĘ wyróżnia podejście do konkurencji z branży oraz rzetelne wykonanie zleconych nam różnego rodzaju transportów. Zawsze bez względu na porę dnia możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Nasza kadra pracownicza pomoże każdemu, kto tylko zwróci się o pomoc w holowaniu pojazdów. W rejonie miasta Zgorzelec posiadamy szereg zaprzyjaźnionych warsztatów mechanicznych oraz wulkanizacyjnych, w których pojazdy naszych klientów obsługiwane są w pierwszej kolejności. 

Wszystkim użytkownikom dróg ARKA Pomoc Drogowa życzy szerokiej drogi, a w przypadku awarii czekamy na Państwa telefon.   

Oferujemy pomoc drogową oraz holowanie w okolicach miejscowości Zgorzelec. 
Oferujemy szybki dojazd z lawetą i profesjonalną pomoc.

Przejście graniczne w Zgorzelcu jest wyjątkowym przejściem łączącym główne trasy tranzytowe takie jak autostrada A4, A18 znajdujące się południowo-zachodniej części Polski oraz niemieckie autostrady nr 4, 14 oraz 13 . Codziennie odbywa się tu bardzo duży ruch kołowy przez co dochodzi do wielu kolizji oraz awarii pojazdów. Firma ARKA Pomoc Drogowa wychodząc naprzeciw osobom, które zostały dotknięte takim zdarzeniem założyła filię firmy, której lokalizacja zapewnia szybki dojazd do przejścia w Jędrzychowicach i dróg do niego prowadzących. To w znaczy sposób skróciło czas dojazdu do unieruchomionego pojazdu i zwiększyło poczucie bezpieczeństwa osób nim podróżujących.

Pracownicy naszej firmy już w trakcie pierwszego telefonicznego kontaktu udzielają instrukcji w jaki sposób klient będzie bezpiecznie oczekiwał na przyjazd naszej autolawety, realizując w ten sposób jeden z głównych założeń firmy, czyli bezpieczeństwo klienta. Kolejnym celem jest ARKA Pomoc Drogowa jest oferowanie atrakcyjnych cen za holowanie pojazdów i rzetelne wykonywanie zleconych nam zadań. Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy ARKA i skorzystaj z naszych usług

Kontakt

Kontakt - Pomoc drogowa Zgorzelec