Pomoc drogowa Świecko

Pomoc drogowa Świecko 24/7

Świecko - pomoc drogowa 24/7

ARKA Pomoc Drogowa Świecko otworzyła swój oddział z myślą w uczestnikach ruchu granicznego odbywającego się przez przejście graniczne w Świecku. Obsługujemy autostradę A2 znajdująca się po polskiej stronie Świecka oraz autostradę nr 12 znajdującą się po niemieckiej stronie przejścia.  Dojazd do miejsca unieruchomionego pojazdu w tym rejonie zajmuje nam około 30 minut w tym czasie nasz pracownik jest w stałym kontakcie z oczekującymi . Zbiera informacji dotyczące uszkodzonego pojazdu oraz ilości osób, które oczekują na przyjazd pomocy drogowej. Obecnie jesteśmy w stanie zabrać do 7 osób podróżujących samochodem, który  będzie holowany .
Nasi pracowniczy dowiozą wszystkie te osoby i pojazd w każde miejsce w kraju. Ponadto w rejonie Świecka posiadamy szereg zaprzyjaźnionych zakładów usługowych takich jak wulkanizacje oraz warsztaty, które błyskawicznie usuną awarię. Jeśli przerażają Cię koszty holowania, nie załamuj się ARKA Pomoc Drogowa Świecko powstała z myślą o takich osobach jak Ty. Indywidulanie ustalimy cenę transportu i dostosujemy stawki w taki sposób, aby zbytnio nie obciążać budżetu osoby potrzebującej pomocy.

Pomoc drogowa i usługa holowania w miejscowości Świecko oraz w okolicach. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę i nasza lokalizacja pozwala na szybki dojazd do miejscowości Świecko.

Przejście graniczne w Świecku jest przejściem o największej przepustowości pojazdów na zachodzie Polski. Olbrzymi ruch sprzyja doskonale rozwinięta sieć dróg krajowych i autostrad takich jak A2 na terenie Polski oraz autostrada nr 12 po stronie niemieckiej. Firma ARKA Pomoc Drogowa z myślą o naszych klientach założyła sieć punktów znajdujących się w zachodniej części kraju, dzięki czemu umożliwia szybki dojazd do przejścia granicznego w Świecku, lub do dróg znajdujących się w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Takie rozwiązanie pozwoliło nam na skrócenie czasu dojazdu co jest bardzo istotne dla osób, których pojazd uległ awarii i oczekują na przyjazd lawety. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszego klienta, o które staramy się dbać już od pierwszego kontaktu z nim. Zapraszamy do korzystania z usług firmy Pomoc Drogowa ARKA to dla Was pracujemy 24h na dobę

Kontakt

Pomoc drogowa Świecko - kontakt