Pomoc drogowa Olszyna

Pomoc drogowa Olszyna. Całodobowe holowanie i pomoc drogowa.

Olszyna holowanie i całodobowa pomoc drogowa

Największy oddział Pomocy Drogowej ARKA znajduje się w rejonie przejścia granicznego w Olszynie. Tu znajduje się główna siedziba i tu posiadamy najwięcej specjalistycznego sprzętu służącego do holowania uszkodzonych pojazdów. ARKA Pomoc Drogowa Olszyna oferuje następujące usługi: 

– transport wszystkich pojazdów osobowych 

– holowanie aut terenowych oraz busów o DMC do 2,5 tony

– dowóz paliwa i kół 

– awaryjne odpalanie pojazdów z uszkodzonym akumulatorem 

– diagnoza komputerowa samochodów  

– auto zastępcze na dojazd do miejsca zamieszkania .

Po zakończeniu rozbudowy autostrady A18 prowadzącej do Olszyny spodziewamy się wzmożonego ruchu transgranicznego w związku z czym ARKA Pomoc Drogowa oddział Olszyna jest gotowa do niesienia pomocy wszystkim osobom, których auta uległy awarii. Zadzwoń i przekonaj się jak fachowo pomagamy w trudnych sytuacjach. 


Całodobowa pomoc drogowa oraz holowanie w miejscowości Olszyna i w okolicy. Nasza lokalizacja pozwala na bardzo szybki dojazd do klienta. 

Oferujemy profesjonalne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny. Działamy całą dobę 7 dni w tygodniu – 24/7.

Przejście graniczne w Olszynie jest jednym z największych na zachodniej granicy Polski . Główna siedziba firmy ARKA Pomoc Drogowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z przejściem w Olszynie. Dojazd do klienta znajdującego się w tym rejonie zajmuje nam od 10 do 15 minut co jest bardzo istotne dla osób, których pojazd uległ unieruchomieniu. Nasza firma oferuje błyskawiczny dojazd i pomoc w holowaniu uszkodzonego pojazdu. Naszym głównym celem jest bezpieczny transport samochodu oraz podróżujących nim osób, dlatego do realizacji każdego zadania podchodzimy z jak największym zaangażowaniem. Rzetelność i dbałość o szczegółu to atuty naszych pracowników, dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrymi opiniami osób, którym pomogliśmy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Całodobowa Pomoc Drogowa ARKA

Kontakt

Pomoc drogowa i holowanie Olszyna